TESTISIRANJE POŠTENJA NA SUDU

TESTISIRANJE POŠTENJA NA SUDU

PostPostao/la admin dana 10 ožu 2016, 16:11

Što biste učinili da u Hrvatskoj radite za nekog 5 i više godina, a taj vam nije platio rad, nego je pospremio 15 milijuna kuna na deset tajnih računa? I što bi rekli sucu i odvjetniku koji su na strani neplatiše?

Komentari s Facebooka:

Neka najzanimljivija reagiranja

podijeljeno 3 i više puta

Srđan Orban dodaje fotografiju

Đanna Fio
Oni su na strani kuverti ispod stola, hebe im se za pravdu

Miodrag Grah
TO DRŽAVA DOZVOLJAVA .....NAŠA DRŽAVA...

Miodrag Maričić
Zar smo se za to borili da pošten čovjek završi na sudu kao optuženik?? Pa kakav je to kapitalizam kad svaki radnik ima pristup pravici??

Janko Bučar
Prema mojim informacijama iz dobro upućenih poznatih krugova pospremio je samo 9999999.. Vidi više

Franjo Martinović Fram
Nije šala, pogodio ih, pogodio ih, oba su pala

Janko Bučar
A ja se već digao. Dobio sam dobio i onu drugu polovicu kao nagradu. Sada ću lako naći i bolju polovicu, jer sam posato cjelina.

Franjo Martinović Fram
govoriš o drugoj "boljoj polovici", znači već si se i oženio s lovom, ma bravo, ti si kao stvoren za moj Cirkus Croatia, da te nema valjalo bi te izmislit

Janko Bučar
Ispričavam se svima, što u gore spomenutoj brojci, nedostaje nekoliko 9, ali ne znam koliko, jer ni ja nisam sveznajući. Neka si svatko doda koliko mu treba ili želi.

Franjo Martinović Fram
vrlo prozirno, s namjerom da se zamagli onih 15 milijuna kuna na 10 tajnih računa, ali pošto si se svima lijepo ispričao, imaš prolaz, a zaslužio si i anegdotu, kako slijedi:
ANEGDOTA
Zagrebački pisac Janko Bučar poželio biti književnik, pa napisao već desetu Molbu nad molbama za prijem u Društvo hrvatskih književnika. Nakon odbijenice, navodno, piše i tužbu nad tužbama. Obratio se i meni kao iskusnom parničaru u Cirkusu Croatia, pa mu odgovaram:
- Janko, kad napišeš žalbu nad žalbama, pošalji iz Žabokrečine i meni u Žabokrečinu, da je proslijedim žabama, one imaju bolji osjećaj za pravdu, jer ne žele imat posla s rodama. (fram)

Terezija Galešić
U normalnim Zemljama se takovo šta nemože zamislit a niti dogodit,i onda se ljute kad netko kaže da smo slučajna Država.

Božica Škrbina Smolčić
ĐUBRE.

Damir Ljutić
Kako bi Vaso rekao - ako ste ugroženi ajte tamo gdje nećete biti, jer mi ćemo i dalje krasti

Terezija Galešić
I on bi trebao otič odakle je,on ne razmišlja šta kaže,jezik mu brži od pameti.

Damir Ljutić
Koje pameti?

Danica Strejček
Pamet je najvažnija stvar u životu, ili je imaš, ili nemaš.

Damir Ljutić
Pamet nije uvjet da bi se bilo hadezenjara

Danica Strejček
Zašto je došlo sve ovo u HR da se moramo pored svih problema boriti sa glupostima koje nam nameću.

Damir Ljutić
Jednostavno, kad nemaš rješenje za nagomilane probleme, pričaj o ideologijama i svjetonazorima, o vanjskim i unutarnjim neprijateljima itd.

Danica Strejček
Upravo to, ali ni nedaju oni sposobnim ljudima da dođu do izražaja i da pokrenu nešto, već se samo vrti u krug oko nebitnih stvari užasno sam tužna. Odlaze mladi i školovani vani i to je kraj.

Anelka Vuckovic
Dabogda svo mito potrošili na likare i likarije.

Marica Colak
i falilo im, tu se nema što reći , tu treba nešto konkretno radit , recimo rukama , onako za gušu

Milorad Vučinić
Za gušt...

Janko Bučar
Kao fašistička ĐUBRAD! kriva ili prava

Franjo Martinović Fram
Janko, ovdje i jest riječ o fašističkim đubretarima koji ne plaćaju tuđi rad, a tuđi pošteno zarađen novac stavljaju na svoje đubretarske tajne račune, u nekim kulturnim i poštenim zemljama (npr. Iran) takve bez pardona strijeljaju, pregrizi jezik, da ne idemo u detalje

Janko Bučar
Ja se upravo zbog toga selim u Sjevernu Koreju ili Saudijsku Arabiju, a nije daleko ni bivša tvorovina!

Davor Sirovica
Rekao bi im oboje MAJSTORI! A ti 5 godina čekas što?

Nada Rodi
rakla bi.....gdje ste bili....kad su prvomajska, i ine tvornice tako propale, a .......sve se vadilo ....na rat....kaj sada......jednostavno ne vjerujem.....da .....smo ...ispali toliko g l u p narod...

Davor Sirovica
Ma ko da bi danas nešto rekli

Radovan Lepanovic
Mnogi, Franjo, nisu svjesni toga,
Ne plaše se ni kazne od Boga !

Ivanka Pugar
Mislim da oni,koji se prave veliki vjernici,najmanje u Boga vjeruju

Zlatko Orešić
.. moram ponoviti .... i Račan je isto imao priliku pohapsiti sve hrvatske tajkune i lopove i tako provesti "detuđmanizaciju" jer to se od SDP-a i očekivalo , a ne nastavak zabavnog programa o "ustašama i partizanima "

Terezija Galešić
Oni jednostavno nisu smjeli u to dirnut jer HDZe ima na sve strane svoje krakove kao hobotnica, zar vi to ne vidite ili nečete vidjet da je to tako, da se dalo još jedan mandat SDPeu sigurno bi se vidjelo više,ovako su ovi došli na vlast na pokvaren način uz potporu Crkve i sad imamo to šta imamo, jedan cirkus...

Sven Saab
Terezija, sve možeš dati čovjeku, osim pameti i logike zaključivanja- SDP ne može bez podrške cijele Hrvatske, oni su umreženi oni su stvarni vladari hrvatske...

Ivanka Pugar
Dokaz da u Hrvatskoj i našoj dijaspori ima puno šupljoglavih

Zoran Kukulj
Olovo je tvoja sudbina..ali to ne bi rekao, to bi prešutno ostalo

Ivanka Pugar
Za početak otkaz sucima i odvjetnicima, a svi radnici složno uhvatiti poslodavca za "gušu"

Milka Marenić
Kad je vrana vrani oči iskopala ?....Nikad niti bude

Branko Bozic
Sve to skupa dobro istamburat..nažalost..

Olga Stojanov
samo 4 riječi "jeba ti pas mater"

Branko Drk
To se zove korektno i pravedno sudstvo u Hr. Imamo puno primjera. Onaj bliže vatre bolje se grije. Sve je to velika žalost. A jedino rjeđenje uzet stvar u svoje ruke. I onda kud puklo da puklo.

Tilda Goreta
sisti i plakali

Mira Kukolj
paliju, motku. I uhvatiti mrak

Nada Reljic
pitala bih ga od čega je živio tih pet godina

Franjo Martinović Fram
umjetnik, Nado, umjetnik! Zasigurno nije od nepjevanja! Za kraj nešto
GRATIS
Kad novac ne daje,
jer ide kroz rupe,
šutnite mu jaje